همسفران عشق
لژیون همسفر الهه - کنگره 60 نمایندگی سلمان فارسی اصفهان - بهترین راه درمان اعتیاد
درباره وبلاگ


عشق قامتها را راست، اندیشه ها را پاک و حیات را برای گزینش بهتر در انسان تقویت؛ وانسان را به جهت تمامی علوم آماده می گرداند.
پس تو ای همسفر راه عشق با ما همراه شو تا نادانستنیها را بدانی و ناشنیدنیها را بشنوی!
ای همسفر بدان که خروج از ظلمت اعتیاد را راهی نیست جز این که به سه مولفه جسم، روان وجهان بینی بپردازیم و نیز بدان که اگر تو در این راه صعب، بال پروازی شوی برای آن مسافر عاشق؛ زندگانیت غرق در نور و سرور خواهد شد...
انشاالله

مدیر وبلاگ : همسفر الهه
مطالب اخیر
سه شنبه 13 شهریور 1397 :: نویسنده : همسفر طاهره ۲
به نام قدرت مطلق الله
لژیون همسفران عشق روز دوشنبه مورخ97/6/12 به استادی همسفر خانم الهه با موضوع هفته سایت،(چگونه از سایت کنگره استفاده کنیم) وسی دی اول ندانی را بدانی, راس ساعت مقرر آغاز به کار نمود .


درابتدا خانم الهه استاد گرامی فرمودند:
خداوند مهربان ومتعال را سپاسگذارم که اجازه داد یک بار دیگر در کنار هم باشیم.هفته سایت را به شما و به وبلاگ نویسان لژیون ونویسندگان سایت اصفهان،تبریک می گویم.
قبل از اینکه در مورد سایت صحبت کنیم.چند نکته مهم را یادآوری می کنم.که باید بیشتر به آن توجه کنید.هفته آینده ،هفته اسیستانت،ایجنت و مرزبان است.که باید کمی به این دستور جلسه برسیم.این افراد بسیار زحمت می کشند برای کنگره گاهی اوقات به خاطر بعضی مسائلی که در کنگره پیش می آید کارشان سخت تر می شود و مسئولیت سنگینی بر عهده دارند واین که گفته می شود،مرزبانی خدمتی است که باید پای برهنه روی گدازه های آتش راه بروند درست است.واقعا اذیت می شوند تا کنگره بتواند در امنیت باشد.
 در ادامه خانم الهه  در مورد آموزش گرفتن بچه ها در کنگره صحبت کردند.:،من همیشه میگویم که پدر و مادرها برای بزرگ کردن یک بچه بسیار زحمت می کشند وسختی زیادی متحمل می شوند،حالا آیا مکانی بهتر از کنگره، وجود دارد که بتواند به این خوبی بچه‌ها را تربیت کند.؟؟!! از رفتار فرزندانتان چه در کنگره وچه در منزل متوجه تغییر رفتار آنها می شوید چرا که به خوبی از کنگره ورفتار دیگران می آموزند وبه نوعی کنگره را الگوی رفتاری خود قرار می دهند.
مثلا دختر خانم ریحانه .من یک لحظه  رفتم پیش خانم داوودی اسیستانت محترم شعبه و برگردم .پیام سفراول را توسط نگبهان جلسه خوانده میشد ومن ایستادم, بچه ها به من نگاه کردند که من ایستادم ,فکر کردند من برای خواندن آوا ایستاده ام و تا آخر که من ایستاده بودم،آنها هم ایستاده بودند.می خواستم بگویم که چقدر بچه ها آموزش پذیرند و به جز کنگره،چه کسی این طوری بچه های ما را   تربیتمی کند.به چند تایی از بچه ها گفتم که شال سفید بخرید،هفته بعد خوشحال بودند آمدند،پیش من،خانم الهه،شال سفید خریدیم.یا یک بچه ای مشکلی داشت که با خواهرش مرتب دعوا داشتندو اذیت می کرد به آقای امین گفتم یه راهنمایی بکنید گفتند خدایا این بچه ها را صالح کن.و بعد از مدتی مادرش گفت که خوب شده است.و دیگر اذیت نمی کند.واین حرف پذیری بچه ها از کنگره است.ومن هر موقع این بچه را در آغوش می گیرم احساس می کنم که خودش را مدیون من می داند.
آقای مهندس در صحبتهایشان می گویند در دیزی باز است،حیای گربه کجا رفته،واقعا ما در برابر این همه لطف که در حق ما می شود،چکار کردیم،باید هر آن چه که در توانایی ماهست را در پاکت قرار دهیم و از این انسانها قدر دانی کنیم،از مرزبانان ورزش در پارک،واز اسیستانت و مرزبانان در کنگره به نحو خوب و آن طور که شایسته آنهاست تقدیر و تشکر کنیم.مثلا اگر در وسع من ۵۰ هزار تومان بود،اگر ۱۰ هزار تومان در پاکت بگذارم،مسلما در جای دیگر که نباید خرج کنم،خرج می کنم.حالا از بچه های سایت خواهش میکنم که مشارکت کنند.
همسفرخانم الهه استاد گرامی در مورد سایت فرمودند:
من هم واقعا این هفته را به جناب  مهندس دژاکام و به مرزبانان , دیده بانان و هر آن کسی که در سایت کنگره و سایت های مختلف خدمت می کنند.تبریک می گویم.وتبریک ویژه خدمت خانم مرجان عزیز می گویم که خیلی در سایت زحمت می کشند.تبریک به خانم ها شهرزاد و راضیه و لیلا که افتتاح کننده ی سایت ما بود.وبه همه ی بچه هایی که در سایت زحمت می کشند تبریک می گویم.حدود بیست و دو،یا سه نفر در وبلاگ داشتیم،که بعضی از آنها دیگر کار نمی کنند وما چون نیروی منفعل بیکار نمی خواهیم.کسانی که فعالیت نمی کردند را حذف کردم وباید نیروی خوب اضافه کنیم.این یک خدمت عاشقانه و قشنگ است.
(مشارکت  خانم ها سمیه،شادی،زهرا،پروین،الهه،ثریا،مائده،طاهره،سمیه در مورد سایت)
همسفر سمیه :
من هم این هفته را به شما خانم الهه تبریک می گویم که در سایت انگلیسی خدمت می کنید و آرزو می کنم که افراد دیگری پیدا شوند  که با شما وخانم مرجان عزیز همکاری نمایند و در این قسمت کمک حال شما باشند.من هم خدا را شکر می کنم که در قسمت سایت یک حرکت کوچکی انجام می دهیم.سایت در کنگره 60 کار عظیمی انجام می دهدچون اطلاع رسانی می شود.مسافر من کنگره را در سایت پیدا کرد.والان هم خیلی دوست داردکه وبلاگ لژیونی داشته باشند ومشوق ایشان برای این که وبلاگ لژیون خودشان را راه اندازی کنند وبلاگ لژیون ما بود.خیلی خوشحالم که قسمت مسافر از لژیون ما الگو برداری می کنند.از نظر تایپ کردن و سواد هم بسیار به ما کمک شده است. واین خدمت ,آموزش خیلی خوبی است.
همسفر شادی:
قبلا که حرف های آقای مهندس را گوش می کردم وقتی که گفتند خانم الهه و خانم مرجان اینجا حضور دارند خیلی ذوق کردم،خوشحال شدم.من هنوز خدمتی انجام ندادم،ان شاالله که بتوانم خدمت کنم.
همسفر زهرا:
هفته سایت را به خانم الهه تبریک می گویم وبه ایشان خدا قوت می گویم.
ان شاالله که برکت این کار را در زندگی تان ببینید.من وقتی اینجا آموزش گرفتم.در سایت کار کنم،خیلی در شغلم کمکم کرد.در تایپ کردن و آپلود کردن عکس،باعث پیشرفت من در کارم شد.خیلی وقتها که در مسافرت هستیم،و جایی که به راهنما دسترسی نداریم که در بعضی مسائل کمک کنند ,می توانیم به سایت مراجعه کنیم،و دستورجلسات را مطالعه کنیم من این آموزشها را مدیون کنگره،آقای مهندس وشما هستم.
همسفر پروین :
خدا را شکر می کنم،که به من یک بار دیگر اجازه داد در کنار بچه های عشق محبت باشم.به خانم الهه  وخانم مرجان تبریک میگویم.به خانم راضیه و تمام خواهر لژیون هایم تبریک می گویم.هر کس که بلا عوض کاری را انجام می دهد مسلما نتیجه آن را می بیند.خانم مرجان خیلی این راه دور را می آمدند اصفهان و می رفتندو خدا را شکر که چنین رهجویانی را تربیت کردند.من هم دوست داشتم خدمت کنم ولی سوادم تا پنجم بود .در نوشتن کند بودم،وفکر می کردم که نمی توانم.چون دیکته ام کمی ضعیف بود.ولی از ته دل دوست داشتم.خدا را شکر که توانستم یک خدمتی بکنم.به خاطر عشقی که به نوشتن داشتم خانم مهناز گفتند که خانم پروین یه روزی می آید که می رود دانشگاه تهران.کلاس زبان راهم دوست دارم واز خدا می خوام که کمکم کند زبان انگلیسی را هم یاد بگیرم.
همسفر الهه:
من خیلی ناراحت هستم که در اوایل که آمدم در لژیون خانم الهه و در سایت خدمت می کردم حالم خیلی خوب بود ولی به دلایلی دیگر نتوانستم خدمت کنم خیلی ناراحت هستم.درست است که در سایت دیده نمی شویم ولی به حال خوش می رسیم.از خانم الهه تشکر می کنم و بهترین ها را برای ایشان آرزو میکنم.
من هم این هفته را به شما خانم الهه راهنمای عزیزم تبریک می گویم.در نوشتن وبلاگ خیلی مشکل داشتم،با وجود این که دیپلم دارم. و جای احسنت وآفرین دارد به خانم  الهه که تمام کلمات را به زبان انگلیسی ترجمه می کنند.و روی سایت قرار می دهند.من هم خیلی دوست دارم در سایت اصفهان خدمت کنم.ان شاءالله قسمت و روزی ام شود.
همسفر طاهره:
من هم ابتدا خدا را شکر می کنم .که فرصت پیدا کردم یک بار دیگر روی این صندلی بنشینم و آموزش بگیرم.این هفته را به خانم الهه عزیز تبریک می گویم.واز خانم الهه تشکر می کنم که در یکی از  جلسات گفتند هر فردی که یک سال است که به کنگره می آید باید خدمت کند,باید وبلاگ بنویسد,من هم چون بسیار دوست داشتم خدمت کنم اعلام آمادگی کردم و خانم الهه به من گفتند که باید دلنوشته ای را روی سایت بگذارید.ومن اول ترس داشتم که شاید نتوانم.ولی قبول کردم و دلنوشته را گذاشتم.واین شد که من تشویق شدم به نوشتن.بسیار هم انرژی گرفتم .از خانم الهه تشکر می کنم.
همسفر مائده:
من هم به نوبه ی خودم این هفته را تبریک می گویم.چند روز پیش مشکلی برایم پیش آمد که زنگ زدم به خانم الهه،و وقتی با من صحبت کردند حالم بهتر شد.رفتم در سایت چند تایی دل نوشته خواندم و خیلی آرام شدم، با خودم گفتم،از زمانی که وارد کنگره. شدم تا به حال هیچ خدمتی انجام ندادم،خوب است من هم دلنوشته بنویسم،تا شاید من که حالم بهتر شد, فرد دیگری هم با خواندن دل نوشته من حالش خوب شود من کمی ترس دارم،ومی خواهم غلبه کنم بر ترسم ودر سایت خدمت کنم.
همسفر خانم الهه استاد گرامی:
در هنگام نوشتن وبلاگ سعی کنید از کامپیوتر استفاده کنید تا گوشی.بچه هایی که می خواهند شروع کنند و در سایت خدمت کنند،هفته ای یک دلنوشته بنویسند در سایت قرار دهند.خانم ندا کنترل می کند.
از خانم ندا هم تشکر می کنیم که مدیریت وبلاگ لژیون را بر عهده دارند.

همسفر منصوره:  
من قبلا کامپیوتر بلد بودم.ولی خانم الهه که گفتند در سایت بنویسید،همیشه ترس داشتم،گفتم من با دو تا بچه چطور می توانم بنویسم.با خودم گفتم.کاش خانم الهه به من نگویند که بنویسم،اگر نتوانم،شرمنده می شوم.تا اینکه به من گفتند باید یک نوشته در سایت بگذاید.گفتم چشم.فکر می کردم خیلی سخت است.ولی وقتی نوشتم راحت بود.وبعد هم که وبلاگ لژیون را در سایت گذاشتم.این هفته را من هم به خانم الهه و همه خدمتگذاران تبریک می گویم.

همسفر ندا: 
من هم تبریک می گویم به خانم الهه  و بچه های سایت. سال قبل این موقع که داشتند از بچه های سایت تشکر می کردند من هم با حسرت داشتم نگاه می کردم ،با خودم گفتم که من هیچ خدمتی نکردم.
از نوشتن وبلاگ هم می ترسیدم.بعد فهمیدم که از نا توانی من است که می ترسم.من باید توانایی کسب کنم.وبه دنبال خدمت بروم.تا فرکانس ولرزش در من ایجاد شود وبتوانم در سایت خدمت کنم.
همسفر فاطمه: 
واقعا خدا را شکر می کنم.فکر می کنم لذت مادر شدن هم با لذت خدمت کردن در سایت برابری میکند.وخیلی لذت آن بیشتر است.اولین نگاهی که مادر به فرزندش میکند شیرین ترین لحظه زندگی اوست.ولی برای من شیرین ترین لحظه بعد از مادر شدنم زمانی بود که خانم لیلا کمکم کرد اولین مطلبم را در سایت گذاشتم.آن موقع. از خوشحالی اشک می ریختم، و مدام نوشته ام را می خواندم، ومی گفتم خدا را شکر که من هم توانستم بنویسم.نعمت کنگره برای من کم چیزی نبود،اگر من امروز آرامش دارم.همه را مدیون الطاف کنگره وآموزشهایش می دانم،من می گویم که آیا این نوشته ای که من در سایت به عنوان نویسنده قرار دادم ,چند درصد به نکات آموزشی آن عمل می کنم،که حسم به خواننده. منتقل شود واو هم به آن عمل کند.واین نقطه ی عطفی شد برای. آموزش من،آنقدر برای من لذت دارد که حاضرم ساعتها در سایت و وبلاگ کنگره 60خدمت کنم.از خانم الهه و خانم مرجان تشکر می کنم . ازخانم آرزو تشکر می کنم که هر هفته برای وبلاگ لژیون کامنت می گذارند وعضو ثابت وبلاگ لژیون ما هستند با نظراتشان .همین کامنتها ونظرات بسیار مشوق ودلگرم کننده است برای بچه های سایت.

همسفر مینا: 
 این هفته را تبریک می گویم.   خانم الهه همیشه می گفتند،در سایت خدمت کنیم.وبلاگ بنویسید ولی من می ترسیدم واین کار را انجام نمی دادم،تا اینکه خانم منصوره کمکم کردند تا یک نوشته در سایت بگذارم .که این کار خیلی حالم را خوب کرد.وبه مسافرم می گفتم  که نوشته من را در سایت بخوانید وخیلی خوشحال بودم.تا اینکه هفته پیش وبلاگ لژیون را در سایت گذاشتم.ولذت فراوان وانرژی زیادی برایم به همراه داشت .
همسفر مریم :  
من هم این هفته را به آقای مهندس خانم الهه و خانم مرجان تبریک می گویم.من هم همیشه فکر می کردم در سایت خدمت کردن کاری دشوار وسخت است.ولی وقتی نوشتم انرژی گرفتم وخیلی خوشحال شدم.
همسفر محدثه: 
 تبریک میگویم این هفته را به خانم الهه و به کسانی که در سایت خدمت می کنند.خانم الهه به نوعی مشوق ما شدند که وبلاگ بنویسیم،به خانم شهرزاد و خانم راضیه تبریک می گویم که به من  خیلی دلسوزانه کمک کردند، خیلی خوب است انرژی بالایی دارد،چند روز پیش خانم فاطمه به من زنگ زدند که آیا می توانید یک مطلب را در سایت بگذارید؟؟ ومن می خواستم بروم منزل مادرم،نمی دانستم قبول کنم یا قبول نکنم.بعد قبول کردم .خیلی هم وقت من را نگرفت،و توانستم ،بنویسم وبه منزل مادرم هم بروم.خیلی انرژی مثبت گرفتم.
همسفر خانم الهه استاد گرامی:
معجزه ای که در سایت انگلیسی افتاد این است که وقتی خودم مطلب انگلیسی میگذارم راحت تر است نسبت به زمانی که از فارسی بخواهیم به انگیلیسی ترجمه کنیم چون واقعا مطالب ویرایش زیادی می طلبد،هر هفته چند نفر از کانادا ،آمریکا ،می گویند که می خواهند رشد کنند،وقتی مطلب را می گذارند خیلی اشکال گرامری دارد،و ویرایش آن شاید دو ساعت ونیم وقت می خواهد،ومن ترجیح می دهم که خودم ترجمه کنم.آقای مهندس گفته اند که بچه ها را تربیت کنید برای سایت انگلیسی.ما  فقط سه تا نیرو داریم که هرچند ماه یک بار ترجمه می کنند.
بنابراین من از خداوند متعال می خواهم ،کسانی که به این زبان تسلط دارند را برای ما بفرستد.
من در ابتدای صحبتم فراموش کردم که تبریک بگویم به خاطر رونمایی کتاب چهار مقاله،که حرکت عظیمی بود.و الان باید پزشکان و دانشمندان بیایند با همه علمی که دارند زانو بزنند که این علم را یاد بگیرند.ومن این رونمایی از کتاب چهار مقاله را به آقای مهندس و خانم  مرجان عزیر تبریک می گویم.از آنها تشکر می کنم که اجازه دادند من در سایت انگلیسی خدمت کنم.و از شما می خواهم که انگلیسی را یاد بگیرید که واقعا احتیاج داریم.برای من دعا کنید .
واما سی دی اول ندانی را بدانی
مشارکت دوستان خانمها زهرا،شادی،سمیه،مریم،ندادر مورد سی دی ندانی را بدان.
 همسفر زهرا:  در کنگره،روی وادی ها بسیار تاکید شده است.اگر بخواهیم وادی ها را درک کنیم ,لازم است که. ابتدا از روی متن آنها  بنویسیم.ما باید حتما وادی اول را درک کرده باشیم  تا بتوانیم وارد وادی دوم شویم.در وادی اول که باید برای انجام هرکاری ,ابتدا تفکر کنیم.در وادی دوم که. عنوان شده است که هیچ مخلوقی جهت بیهودگی قدم به حیات ننهاده،هیچ کدام از ما به هیچ نیستیم.حتی اگر خود به هیچ فکر کنیم،هیچ ،به معنای نه،و مخلوق، به تمام مخلوقات اعم از گیاهان ،نباتات،جمادات وانسان ها گفته می شود، هیچ کدام از اینها بی فایده نبوده است .وما هم بی ارزش آفریده نشده  ایم  .حقیقت  این است که یک مصرف کننده با همه در جنگ است ،جنگ با خود خانواده اش وبا اجتماع ،ازهمه مهم تر جنگ با افکار اندیشه اش،است.وهمین طور کسی که وارد کنگره می شود او هم با همه چیز در جنگ است.وبا خودش می گوید که اینها چقدر سلام می دهندو یا چقدر حرمت می خوانند , چرا باید حرف رهنما را گوش کنم و...
در ابتدای وادی بیان می کند که خوشحالیم که به این جنگ ادامه می دهیم.یعنی ادامه دادن راه کنگره که تجربیات او را بالا برده،وبه او نشان می دهد که در همه موارد فرد نادانی بوده، وباید سعی کند آموزشها را کسب کند.راهنما باید روی رویش متمرکز باشد،و به تمام نا خالصی های  رهجو پی ببرد،تا بتواند به او کمک کند.وبالعکس این نیز چیزی که برای یک رهجو مهم است این که راهنما چقدر به او اهمیت می دهد. دنیای درون ما،یک جهان پهناوری است،که همه چیز در آن جا می شود.برای درک این موضوع کافی است که برج آزادی را در ذهن خودمان تصور کنیم،یا یک دریا و یا یک کوه را وهر چه که در دنیا وجود دارد.که در دنیای درون هم وجود دارد، حالا تبدیل دنیای درون به شهریآباد به چه معنی است،یک سری فاضلاب هایی در درون شهر وجودی ما قرار دارد مثل دروغ ، کینه ،نفرت،منیت و............که دنیای درون را به نابودی کشانده است. همچنین دنیای درون یک مصرف کننده که مواد به او نمی رسد مثل شهری است که گاز و آب به آن نمی رسد،باید به جنگ خودش ادامه دهد تا دنیای به هم ریخته خودش را به شهری آباد تبدیل کند.علت اینکه ما به سمت نیروهای مافوق حرکت می کنیم.این است که از ما بالاتر و قدرتمند تر هستند ,درست مثل شخصی که می خواهد موسیقی یاد بگیرد فردی را انتخاب می کند که از خودش در این حرفه دانا تر وقدرتمند تر باشد. در وادی اول گفته شده که با تفکر ساختارها آغاز می گردد.هر گاه بخواهیم یک کاری را آغاز کنیم باید ابتدا تفکر کنیم.تفکر مثل این است که یک دفتر سفید نقاشی است که هیچ چیز در آن نیست.ذره ذره همه چیز شکل پیدا می کند.هم زشت وهم زیبا.باید از خودمان شروع کنیم که چه چیزی میخواهیم،وبه کجا می خواهیم برسیم.اول همه چیز مثل صفحه نقاشی سفید است ولی بعد نیروی القاء ،احیا، تحرک.پیدا می شود.هر گاه ما حرکت کردیم،آنگاه نیروی القاء واحیا به کمک ما می آید،.     آقای مهندس می گویند در کنگره ما مطالبمان الویت بندی شده است.کتاب ۶۰ درجه،وادی ها،جزوه جهان بینی وسی دیها می باشند،که وادی ها خیلی مهم هستندمثل ستون هستند که باید پله پله آموزش داده شوند.ما نباید به سهولت  از روی آنها عبور کنیم .باید بدانیم هدفمان چیست.وبرای تفکری صحیح نیاز به زمان داریم،القا همیشه مثبت نیست،گاهی اوقات القا منفی است.وقتی یک جوانه گندم را زیر خاک قرارمیدهیم در تاریکی قرار می گیردو بعداز تحمل سختی دشوار زیاد به خوشه تبدیل می گردد.در مورد انسانها نیز همین طور بعد از تحمل سختی ها می توانیم به نتیجه برسیم.
همسفر مریم :  
حجم مطالب در کنگره زیاد است،آقای مهندس می فرماید ما برای ۵۰۰ سال دیگر هم مطلب داریم.اگر ما در جهت مثبت حرکت کنیم و وادی ها را اجرا کنیم به هدف خودمان میرسی
همسفر ندا:    
وادی ها ستون اصلی کنگره هستند.مخصوصا وادی اول ما باید هر کاری که می خواهیم بکنیم اول تفکر کنیم.وبدون تفکر به نتیجه نخواهیم  رسید.ما باید وقتی وادی ها را خواندیم یک برداشتی از آنها داشته باشیم.آقای مهندس فرمودند که ما نباید آنقدر وارد درون خود شویم واز پنج حس درون اطلاع پیدا کنیم .وقتی من هنوز سرزمین مانده ام نتوانستم،پایه های خودم را روی زمین محکم کنم چرا بخواهم وارد سیر سلوک شوم.
ودر آخر جلسه با دعای دوستان به پایان رسید.
دستور جلسه هفته آینده سی دی باران و شیطانی از وجود خود .

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
یکشنبه 18 شهریور 1397 07:58 ب.ظ
باتشکروخداقوت وتبریک هفته سایت به خانم الهه عزیز
خانم الهه عزیز خیلی سپاسگزارم بخاطر آموزشهایی که از طریق سایت ازتون میگیرم
خداقوت به خانم طاهره عزیز
شنبه 17 شهریور 1397 05:02 ق.ظ
سپاسگزارم از خانم طاهره عزیزم و همچنین از راهنمای خوبم خانم الهه و تمامی خواهر لژیونی های گلم که با مشارکت هایشان حس کردم در لژیون حضور داشتم... همیشه دوستتان دارم و در قلبم جا دارید
چهارشنبه 14 شهریور 1397 02:26 ب.ظ
خدا قوت خانم طاهره عزیزم
چهارشنبه 14 شهریور 1397 08:48 ق.ظ
خدا قوت خانم طاهره.عالی بود گزارشتون.
ممنون از خانم الهه عزیزم وخواهرلژیونیهای گرامیم
چهارشنبه 14 شهریور 1397 01:11 ق.ظ
باسلام وخداقوت به خانوم الهه عزیز تشکر میکنم ازکسانیکه در سایت خدمت میکندتبریک عرض میکنم خانوم طاهره خیلی عالی بود خدا قوت
چهارشنبه 14 شهریور 1397 12:58 ق.ظ
خدا قوت به همه شما عزیزان.از خواندن این مطالب آدم 1انرژی خاصی میگیره که اصلا قابل توصیف نیست. واقعا نوشتن ریز به ریز آنچه در لژیون گفته میشه کار سختیه.سپاس از نویسنده محترم که با این سرعت مطالب را انتقال میدهند.
چهارشنبه 14 شهریور 1397 12:58 ق.ظ
طاهره جان ازشما ممنونم ک بموقع مطالب رو در وبلاگ قرار دادی
خداقوت و سپاس
چهارشنبه 14 شهریور 1397 12:53 ق.ظ
تشکر و خداقوت از شما خانم طاهره وتمام دوستان خوبم .مخصوصا خانم الهه عزیزم .
چهارشنبه 14 شهریور 1397 12:25 ق.ظ
با سلام و عرض ادب خدمت خانم الهه عزیزم خدا قوت خانم طاهره خیلی عالی بود
چهارشنبه 14 شهریور 1397 12:14 ق.ظ
عرض سلام و خدا قوت و عرض تبریک به مناسبت هفته ی سایت خدمت خانم الهه عزیز و وبلگ نویسان عزیز لژیون
خانم طاهره جان:عالی بود،خیلی زحمت کشیدید
سه شنبه 13 شهریور 1397 11:35 ب.ظ
سلام خدا قوت
سه شنبه 13 شهریور 1397 10:42 ب.ظ
خیلی عالی بود خداقوت خانم الهه عزیزم وخانم طاهره گلم
سه شنبه 13 شهریور 1397 09:21 ب.ظ
سلام وخسته نباشید خدمت خانم طاهره بسیار عالی بود.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :