همسفران عشق
لژیون همسفر الهه - کنگره 60 نمایندگی سلمان فارسی اصفهان - بهترین راه درمان اعتیاد
درباره وبلاگ


عشق قامتها را راست، اندیشه ها را پاک و حیات را برای گزینش بهتر در انسان تقویت؛ وانسان را به جهت تمامی علوم آماده می گرداند.
پس تو ای همسفر راه عشق با ما همراه شو تا نادانستنیها را بدانی و ناشنیدنیها را بشنوی!
ای همسفر بدان که خروج از ظلمت اعتیاد را راهی نیست جز این که به سه مولفه جسم، روان وجهان بینی بپردازیم و نیز بدان که اگر تو در این راه صعب، بال پروازی شوی برای آن مسافر عاشق؛ زندگانیت غرق در نور و سرور خواهد شد...
انشاالله

مدیر وبلاگ : همسفر الهه
مطالب اخیر

سلام دوستان الهه هستم همسفر،


وبلاگ نویسان ، نویسندگان عالی قدری هستند که اگر معرفت ، عدالت و عمل سالم را مد نظر قرار دهند ، می توانند کفه ترازوی صلح و آرامش را سنگین نمایند و بسان پرندگان نغمه رهایی را به همه انسان های دردمند برسانند " مهندس دژاكام"

هفته ی سایت بر استاد بزرگمان ، آقای مهندس دژاکام عزیز، همه ی عزیزان خدمتگزار و آنانی که از این خدمات استفاده مینمایند مبارک و پرشگون باد.

بی شک،  این هفته متعلق است به آنانی که شبانه روز و به دور از چشمان دیگران میکوشند تا گم کرده راهی از فرسنگها دور، صدای رسای رهایی از اعتیاد را بشنود و بداند معجزه ای که سالهای سال همواره بدنبالش بوده؛ برای هزاران نفر اتفاق افتاده و اینک وقت آن شده تا او نیز فرمان پذیرشود و به تعادل و حال خوش برسد. اینجا مکان مقدس و امنی ست که از هر فضای حقیقی ای، حقیقی تر است. اینجا دلسوزان این مرز و بوم بی مزد و منت در تلاشند تا پیام رهایی را مخابره کنند... اینجا همه به دنبال رها شدن یک انسان از بند شیطان اعتیادند تا گردنی از زیر تیغ اعتیاد برهد...

 گرچه خدمتگزاران کنگره 60 همگی به اتفاق این هدف را دنبال میکنند، اما خدمتگزاران سایت مانند ستاره ای در شب میدرخشند... حرکت آنها آرام، دایمی و بی سر و صداست... بی مزد و منت میکوشند تا پیام رسان معجزه ای باشند...تا آشنایی به ظاهر بیگانه از عمق تاریکی سوسوی نور را ببیند و بدنبال یافتن نور تقلایی کند و آنگاه که نور را در عمق ظلمت یافت، از یاقتن این شق القمر به وجد آید و راه درست پیش گیرد و به رهایی برسد... پس واجب است از این موهبت بزرگ یعنی فضای حقیقی به ظاهر مجازی و از آنانی که در این راه خدمت میکنند صمیمانه قدردانی نماییم.

عزیزانم، لیلا، شهرزاد، راضیه، ندا ،سحر،شهلا، فاطمه، سمیه، زهرا ر، زهرا ن، زهرا ک، فتانه، محدثه، مریم ل، افسون، طاهره1، طاهره 2، مینا، منصوره، مریم الف، ثریا و مائده از شما ممنونم که با حرکت در صراط مستقیم، لایق خدمت به خلق شدید و این خدمت را با جان انجام میدهید تا بحال خوش برسید.

یک تشکر بسیار ویژه از ندای خوبم دارم که به خوبی وبلاگ را اداره میکنند و با جان و دل در خدمت اهداف کنگره60 است.

آفرین حق بر همگی شما باد...

بااحترام

الهه


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
پنجشنبه 15 شهریور 1397 08:28 ق.ظ
با عرض سلام وخدا قوت خدمت خانم الهه عزیز و کلیه خدمتگزاران در سایت
وتبریک ویژه هفته سایت به عزیزان
خانم الهه شما یک الگوی بدون نقص هستین
چهارشنبه 14 شهریور 1397 05:30 ب.ظ
این هفته را به آقای مهندس و راهنما ی خوبم خانم الهه عزیز وهمه وبلاگ نویسان تبریک میگویم وخداقوت به همه وبلاگ نویسانا.
ازخانم الهه عزیزم وخانم راضیه عزیز تشکر میکنم بابت آموزشها ی که به من دادید.
بهترنهارا برایتان آرزومندم
سه شنبه 13 شهریور 1397 09:09 ب.ظ


سلام هفته ی سایت را به استاد عزیزم خانم الهه تبریک میگم.
سه شنبه 13 شهریور 1397 04:02 ب.ظ
عرض سلام، شادباش و سپاس خدمت راهنمای گرانقدر و عزیزم خانم الهه.
این هفته بهانه ایست که از شما بسیار تشکر کنم که شوق خدمت در وبلاگ را در من به وجود اوردید و همینطور از خانم مریم سعادت و خواهرلژیونیهای عزیزم خانم شهرزاد وخانم راضیه که در وبلاگ نویسی به من کمک کردند بسیار تشکر میکنم.
خانم الهه عزیز دوستتان دارم و این هفته ارزشمند را خدمت شما و وبلاگ نویسان عزیز لژیون تبریک میگویم
دوشنبه 12 شهریور 1397 10:48 ب.ظ
باعرض سلام وخسته نباشید خدمت استاد عزیزم وتبریک هفته سایت .امید وارم خداوند به ما لیاقت بدهد تا بیشتر از اموزشهای شما استفاده کنیم.
دوشنبه 12 شهریور 1397 10:07 ب.ظ
سلام و عرض ادب خدمت کمک راهنمای عزیزم هفته سایت را به شما و همه عزیزانی که در این راستا خدمت می کنند تبریک عرض می کنم و از شما ممنونم که با حرکت خوبتان در سایت انگلیسی الگویی شدید برای حرکت ما در سایت .خدا قوت و امیدوارم مسیرتان همیشه سبز و هموار باشد.
دوشنبه 12 شهریور 1397 12:24 ب.ظ
هفته ی زیبای سایت را خدمت آقای مهندس و شما خانم الهه عزیز و وبلاگ نویسان همسفران عشق تبریک عرض میکنم
نوشته ی زیبایی بود
دوشنبه 12 شهریور 1397 12:01 ب.ظ
باعرص سلام و خداقوت
این هفته ی زیبا رو به استاد بزرگوارمان آقای مهندس که این بستر را برای ما آماده کردند تا بتوانیم خدمت کنیم و به حال خوش برسیم سپاسگزارم و از خانم الهه ی عزیز که دستمان را گرفتند تا بتوانیم در این مسیر قدم برداریم و به همه ی خدمتگزاران چراغ خاموش سایت و خواهر لژیونی های
با احترام
دوشنبه 12 شهریور 1397 02:26 ق.ظ
سلام خدا قوت به آقای مهندس دژاکام وخانوم الهه وکسانی که درسایت صادقانه کار میکنند هفته سایت را تبریک عرض میکنم
یکشنبه 11 شهریور 1397 09:35 ق.ظ
باسلام هفته سایت را به اقای مهندس عزیز و خانم الهه عزیزم تبریک میگم و به تمام کسانی که در سایت خدمت میکنند
شنبه 10 شهریور 1397 05:32 ب.ظ
با سلام خدمت همه ی خدمتگزاران در سایت از شما و ازکمک راهنمای عزیزم خانم الهه،تشکر میکنم وخداقوت میگم،واین هفته را تبریک میگویم.وبرای شما از صمیم قلب آرزوی سلامتی و موفقیت دارم،
شنبه 10 شهریور 1397 04:41 ب.ظ
این روزهای باشکوه که هفته سایت کنگره نام گذاری شده سر به سجده می گذارم و از درگاه
حضرت حق نهایت سپاس خود را به جا آورده و برایتان سالهای سال عمر با عزت و برکت خواستارم
این هفته با شکوه را خدمت جناب آقای مهندس و خانواده بزرگوارشان تبریک میگم
یه خداقوت و تبریک ویژه هم خدمت خانم مرجان عزیز و خانم الهه عزیز میگم و واقعا خانم الهه عزیز من ازشما تشکر وقدردانی میکنم همان روز که تو شعبه امین گلی استاد بودید و ازمن خواستیدمشارکت خودم راتو وبلاگ بزارم و این کاررا کردم و همین خدمت باعث شد من هم قطره ای از دریا بیکران باشم هیچ وقت این لطف شما را فراموش نمیکنم ومن یکی از
خوانندگان وبلاگ شما هستم و یه تشکرویژه از شما بابت راهنمای خوبم خانم لیلا عزیز دارم
بازهم این هفته عظیم را به تمام وبلاگ نویسان کنگره 60 که خدمتگزاران خاموشی هستند
که با تمام توان چراغ وبلاگ خود را روشن نگه می دارند تبریک می گویم و بهترین آرزوها را
از خداوند برایشان خواهانم
شنبه 10 شهریور 1397 01:11 ق.ظ
تبریک خدمت جناب مهندس و سپاس از ایشان که چنین بستری را فراهم نمودند
تبریک ویژه خدمت تمامی عزیزان خدمتگزار در وبلاگ و تبریک فراوان خدمت راهنمای عزیز و بزرگوارمان خانم الهه ، راهنمای خوبم این شما بودید که با دانایی خود بذر و خواسته خدمت در رهجویانتان را دیدید و آن را در صراط مستقیم هدایت کردید . به خاطر تمام زحماتتان سپاسگزارم و از خداوند بهترین هایی را برایتان خواستارم که حتی در تصور نگنجد
شنبه 10 شهریور 1397 12:43 ق.ظ
با سلام وخدا قوت خدمت تمامی خدمتگذران صدیق کنگره ۶۰ به خصوص خدمتگذران قسمت سایت.این هفته را به تمامی عزیزان تبریک می گویم.
بی شک خانم الهه عزیزم اگر ما درسایت قدم بسیار کوچکی در حرکت این دریای عظیم بر می داریم مدیون شما و آموزشهای ارزشمند شما هستیم.
و شما هر لحظه در برکت این حرکتها سهیم هستید.دستتون رو می بوسم ودعا گوی شما راهنمای عزیزم هستم که ما را در چشیدن لذت این خدمت شیرین بهره مند نمودید.خداوند پشت وپناهتان
سایه تان مستدام
فاطمه از لژیون خانم الهه عزیز
شنبه 10 شهریور 1397 12:35 ق.ظ
با عرض سلام و خدا قوت خدمت راهنمای بزرگوارم سرکار خانم الهه عزیزم من هم هفته سایت را به اقای مهندس عزیز و شما راهنمای عزیزم و همه کسانی که در قسمت سایت فعالیت دارند تبریک عرض میکنم و همیشه قدر دان زحمات شما هستم .دست شمارا میبوسم و برایتان ارزوی موفقیعت در ادامه مسیر دارم
جمعه 9 شهریور 1397 05:15 ب.ظ
سلام وخداقوت خدمت کمک راهنمای محترم خانم الهه عزیز وهمه دوستان محبت که با تمام وجودشان درسایت خدمت می کنند .دست همگی رامی بوسم دستهایی که کمک می کنند مقدس تر از لب هایی هستند که دعا می کنند.خدتوند به شما خیذ وبذکت بدهد.
جمعه 9 شهریور 1397 02:26 ق.ظ
هفته سایت را خدمت خانم الهه عزیزم و همه کسانی که در این قسمت خدمت میکنند تبریک میگم.امیدوارم که برکت این خدمت در زندگیتان جاری باشد.من همیشه از خواندن مطالب وبلاگ لذت میبرم و احساس میکنم خودم در لژیون حضور داشتم که این بدون شک بخاطر زحمات عزیزانی است که در این زمینه فعالیت دارند.دست همگی شما عزیزان را میبوسم و از خداوند میخواهم که در ادامه این مسیر شما را یاری کند.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :