همسفران عشق
لژیون همسفر الهه - کنگره 60 نمایندگی سلمان فارسی اصفهان - بهترین راه درمان اعتیاد
 
 
به نام قدرت مطلق الله

لژیون همسفران عشق در تاریخ97/5/1 با استادی همسفر خانم الهه و حضور گرم اعضاء و با دستور جلسه وادی یازدهم وسی دی شکوه تاج راس ساعت مقرر آغاز به کار نمود.


 همسفر خانم الهه استاد گرامی :
برای تبدیل شدن به چشمه جوشان شدن فقط کافی نیست که بگوییم ما که عضو کنگره هستیم و منبع اطلاعاتی و آموزشی ما قوی است ، بلکه استفاده از این منبع آموزشی بسیار مهم تر است برای این امر باید سعی کنم آموزشهایم را به اجرا دربیاورم و بتوانم اختلاف پتانسیل ایجاد کنم تا دو پارامتر پیش نیاز تبدیل شدن به چشمه جوشان را  داشته باشم و...
  در ادامه استاد  گرامی چنین فرمودند:

خداوند متعال را بسیار سپاس گذارم که باز هم اجازه داد با هم باشیم. ان شاء الله که حال همه شما خوب باشد . چند تبریک ویژه امروز دارم  ابتدا به خانم طاهره تبریک می گویم. خانم طاهره از امروز  لژیون خودشان را  افتتاح کردند به ایشان این خدمت گرامی را تبریک می گویم.  و امیدوارم که شجره طیبه ای را بکارند که میوه های پرباری داشته باشد وان شاء الله کمک راهنماهایی را تربیت کنند که خودشان مانند میوه های پرباری شوند. و تبریک بعدی را به خانم شهرزاد می گویم که انتخاب قشنگ و خوبی داشتند و از هفته دیگر در شعبه محمدیه لژیون خودشان را شروع می کنند و به جمع دیگر دوستانی  که در آن شعبه در حال خدمت هستند می پیوندند . امیدوارم خانم شهرزاد هم در شعبه محمدیه  بذرهای نیکویی بکارند که تبدیل به درختان تنومند کنگره  شوند. در جلسه کمک راهنمایی امروز اعلام کردند که دو نفر از اعضاء را برای مشاوره تازه واردین انتخاب کنید که من خانم ثریا و خانم محدثه رو معرفی کردم. و به این دونفر هم تبریک می گویم. بسلامتی امروز یکی دیگر از همسفران این لژیون (خانم فتانه)  انتخاب شدند برای لژیون بچه های زیر ده سال به خانم فتانه هم تبریک می گویم.  این خدمت لژیون بچه های زیر ده سال و زیر هیجده سال بسیار سخت است چون این بچه ها در اثر اعتیاد دچار تخریبهای زیادی شده اند و این کار بسیار مهمی است که ما بتوانیم قدمی برای این بچه ها برداریم امیدوارم که خاتم فتانه در این خدمت بسیار موفق باشند.
 
بارها گفته ام که خدمت در کنگره فقط نگهبانی ، دبیری وکمک راهنمایی و... نیست.خدمت کردن  شامل وبلاگ نویسی ، طی کشیدن، جارو کردن، صندلی جا به جا کردن و... هم می باشد.
 نکته بعدی که باید بگویم نوشتن دفتر دبیری است که توسط دبیر لژیون انجام می شود ما دو صفحه در اخر دفتر برای نوشتن خدمت اعضاء لژیون اختصاص داده ایم که متاسفانه تا سال 95 این خدمتها در آن نوشته شده و از آن به بعد نوشته نشده خدمت بچه های لژیون که مثلا در شعبات دیگر استاد بودند و... اگر در ذهنتان هست که خدمتی داشته اید با تاریخ آن به همسفرالهه که در حال حاضر دبیر لژیون هستند اعلام کنید تا در لیست خدمتهای اعضای لژیون نوشته شود. 

 همسفر شهرزاد:
 دیروز خبر دار شدم که  باید از هفته آینده لژیونم را در شعبه محمدیه باز کنم .هرچند دل کندن و جدایی از خانم الهه  استاد عزیزم و خواهر لژیونیهای گرامیم سخت است اما خدا رو شکر می کنم که قسمت و روزی من شده است تا خدمت کنم.  خانم الهه عزیزم بسیار از شما سپاسگذارم که  همواره در لحظات سخت زندگیم من را همراهی و یاری کردید. من با وجود این که پدر ، مادر و همسرم را خیلی دوست دارم اما شما تنها کسی هستید که در دعاهای هرروز من وجود دارید و همیشه دعاگوی شما هستم چون در زندگی بسیار به من کمک کردید و از تک تک اعضاء لژیون چه عزیزانی که الان هستند وچه عزیزانی که قبلا بودند بسیار تشکر می کنم چون از همه آموزش گرفتم. ان شاء الله روزی تک تک خواهر لژیونیهای عزیزم بشود که چه در این شعبه و چه در شعبات دیگر خدمت کنند و امیدوارم من هم بتوانم شاگرد خوبی برای جناب مهندس باشم. مطمئنا در تمام لحظات زندگیم به یاد شما هستم و شما هم برای من دعا کنید که مثمر ثمر باشم . دست شما خانم الهه راهنمای بزرگوارم را می بوسم.

 همسفر خانم الهه استاد گرامی:

ان شاء الله که خانم  شهرزاد و خانم طاهره در خدمت کمک راهنمایی موفق باشند. با رفتن خانم شهرزاد و خانم طاهره و خانم افسون  علنا سه تا از وبلاگ نویسان لژیون کم می شوند که باید اعضاء جدید جایگزین آنها شو

ند . در حال حاضر ما دوستانی  داریم که هرهفته مرتب مطالب لژیون را دنبال می کنند و نه تنها این بچه ها بلکه همسفران در شعبه های دیگر مثلا از شهرکرد و... هم مطالب را پی گیری و مطالعه می نمایند و حالا که بستر خدمت در وبلاگ نویسی باز است باید اعضاء جدید  سعی کنند که بتوانند در این خدمت تلاش نمایند.
مسلما وقتی که خدمتی به انسان می شود انسان هم باید قدر دان باشد و خودش هم در قبال این خدمت، خدمتی دیگر انجام دهد. الان بچه هایی که دسترسی به کامپیوتر ندارند  و عشق خدمت دارند با گوشی وبلاگ لژیون و سایت همسفران را  می نویسند و می گذارند درسایت مثل خانم سمیه. من دو راه جلوی پای شما می گذارم یا خدمت می کنید یا لژیون خودتان را عوض کنید. اینجا ما فردی نباید داشته باشیم که خدمت نکند. از امروز خانم ندا می شود مسئول وبلاگ لژیون که تاریخ نوشتن بچه ها و جایگزینی آنها با خانم ندا است.  و همه شما باید با ایشان همکاری کنید. کسی در لژیون نباید بی کار باشد. من دیروز به قدری حالم بد بود که نبض نداشتم و حتی توان یک قدم برداشتن نداشتم ولی به هر زوری بود دو تا مطلب گذاشتم رو سایت انگیلیسی. بنابراین وقتی  به شما می گویم خدمت کنید برای این که خودتان به حال خوش برسید.

هفته پیش خانم داوودی به یکی  از اعضاء لژیون گفته بودند که مسئول یکی از قسمتهای شعبه باشند و ایشان در جواب گفته بودند صبر کنید تا از خانم الهه اجازه بگیرم اگر ایشان اجازه دادند چشم حتما. زمانی که امروز  این مطلب را به من گفتند من به صورت خودم زدم و گفتم که خانم داوودی ( اسیستانت محترم شعبه ) جایگاهشان بالاتر از من است و زمانی که  به شما خدمتی را دادند ویا هر دستوری دادند  نباید بگویید صبر کنید از خانم الهه اجازه بگیرم باید بلافاصله بگویید چشم.  زمانی  که خانم مرزبان و خانم اسیستانت دستوری به شما می دهند باید بلافاصله بگویید چشم و انجام بدهید. و من هم اگر به شما بگویم که هفته آینده این مسئولیت را انجام بدهید حق ندارید  تعیین تکلیف کنید که من آن تاریخ نمی توانم و خودتان بخواهید کسی را انتخاب کنید که جایگزین شما باشد بلکه باید به من پیام بدهید که می توانم به شما زنگ بزنم و زمانی که من اجازه دادم به من زنگ می زنید و می گویید که من فلان تاریخ نمی توانم این مسئولیت را انجام بدهم  و شما هرجور صلاح می دانید عمل کنید. پس برای من راه حل ارائه ندهید و حتی زمانی که ان شاء الله دبیر یا نگهبان شدید حق ندارید به استاد جلسه دستور بدهید. باید همیشه گوش به فرمان راهنما، مرزبان، اسیستانت و بزرگان کنگره باشید حتی اگر اشتباه هم می گویند باید بگوییم چشم.اگر کاندید خدمتی شدید و رای نیاوردید حق اعتراض ندارید .
چندین سال پیش در  به دلیل مسائل سیاسی حق کشور ایران رو در ورزش کشتی پایمال می کردند. من بچه بودم یکی از این مفسرای ورزش کشتی می گفت که ورزشکاران ما در هر رشته ای باید این قدر  تلاش کنند  و محکم مسابقه دهند  که داوران نتوانند حق ورزشکاران ایرانی رو پایمال کنند . زمانی که اختلاف امتیاز ورزشکاران ما یکی دو امتیاز باشد داوران به راحتی می توانند این امتیاز را به ورزشکاران دیگر کشورها بدهند و آنها را برنده اعلام نمایند ولی زمانی که اختلاف امتیاز ورزشکاران ما حداقل هشت باشد یا ده و بیشتر باشد که دیگر داور نمی تواند که این امتیاز را به ورزشکاران فلان کشور بدهد چون اختلاف آن زیاد است. در کنگره اگر  انسان درست و خدمتگذاری باشید و عملتان سالم باشد خود به خود دیده می شوید و رای می آورید و اگر می بینید که رای شما کم است مقصر خودتان هستید زمانی که خدمتهای صادقانه انجام دادید و عملتان سالم تر شود رای هم می آورید. اگر هم کسی تبلیغ کرد هم خودش خیانت کار است و هم اگر من هم با تبلیغ آن فرد رای بدهم هم خیانتکارم.اگر واقعا خدمت صادقانه انجام بدهید مطمئن باشید که دیده می شود و خدمتهای و جایگاههای بالاتر نصیبتان می شود.
زمانی که شما قدرت انجام مسئولیتهای کوچک را نداشته باشید چگونه می توانید مسئولیتهای بزرگتر را انجام دهید؟!!
دستور جلسه عمومی امروز وادی یازدهم بود در مورد این وادی مشارکت کنید.

همسفر طاهره :
من قبلا بعد از یکی دوساعت در مورد عکس العملهایم موقع جرو بحث با همسرم و دیگران پشیمان می شدم که چرا مثلا قهر کردم ، چرا گریه کردم و... اما زمانی که وارد کنگره شدم و وادی یاز ده را مطالعه کردم متوجه شدم که من باید آموزشهایم رو بالاتر ببرم و دانایی خودم را به دانایی موثر تبدیل کنم که بتوانم انرژی خودم را بالا ببرم که اگر زمانی مشکلی یا مانعی سرراهم پیدا شد بتوانم به راحتی از آن مانع عبور کنم تا بتوانم مشکلم را حل کنم و نخواهم دوباره به عقب برگردم و مانند رود وچشمه جوشان باشم.

همسفر مریم :
 در وادی یازدهم از تمثیل  استفاده شده  و گفته که چشمه های جوشان و رودهای خروشان همه به بحر و اقیانوس می رسند منظور این است که انسان باید همیشه مانند رود جاری باشد و در سکون نباشد چرا که تبدیل به گنداب می شود . فردی که به کنگره بیاید و آموزش بگیرد و خدمت نکند و در سکون باشد مانند همان گنداب می شود . پس هر فردی که وارد کنگره می شود باید آموزش بگیرد، حرکت کند، خدمت کند تا تبدیل به چشمه جوشان ورود خروشان شود.

همسفر سمیه:
 در وادی یازدهم گفته شده که اگر من بخواهم چشمه جوشان باشم باید بخواهم یعنی این خواسته باید درقلب من باشد که خدمت کنم و بتوانم کمک راهنما شوم تا به چشمه جوشان تبدیل شوم. سخنان  استاد امروز برایم بسیار جالب بود و افرادی را که وارد کنگره شدند را به سه دسته تقسیم کردند: یکی افرادی هستند که با آرامش وارد کنگره می شوند و خیلی زود به نتیجه می رسند و دسته دیگر افرادی هستند که خیلی با هیجان وارد کنگره می شوند و خیلی زود هم میخواهند به نتیجه برسند که درجایی می ایستند و دسته دیگر هم کسانی هستند که هنوز وارد کنگره نشده تمام می شوند.
من از آن موقع تا حال خیلی ذهنم درگیر است که بدانم من جزء کدام از این دسته افراد می باشم متوجه شدم من جز هر سه دسته هستم . زمانی که وارد شدم خیلی آرام آمدم یعنی اول نا تمام آمدم و بعد یک مرتبه پرشور و با هیجان آمدم والان  هم بسیار آرام هستم . ان شاء الله که در آینده بتوانم از همین آرامش نتیجه خوبی بگیرم.

همسفر خانم الهه استاد گرامی:
  برای این که انسان چشمه جوشان باشد دو پارامتر نیاز است : یکی منبع آبی پرقدرت و دیگری اختلاف پتانسیل یا اختلاف ارتفاع.
 اگر دقت کنید بزرگترین آبشار دنیا ، آبشار نیاگارا هستش که هم بسیار  وسیع است و هم بسیار مرتفع است. امروز بروید در اینترنت سرچ کنید و تصاویر آبشار نیاگارا را ببینید که آب  با چه شدتی از بالا به پایین می ریزد. وقتی یک همچین جریان آبی وجود دارد مشخص است که بسیار خروشان است. آبشار نیاگارا اگر در داخل کوهها و دره ها می ماند و حرکت نمی کرد تبدیل به این آبشار با این عظمت نمی شد ولی چون حرکت می کند و از ارتفاع چند صد متری بسیار زیاد به پایین می ریزد اینقدر خروشان شده است و با این شدت جریان دارد .
  
هرچقدر که منبع شما گسترده تر باشد و فاصله آن از سطح زمین بالاتر باشد انرژی آن بیشتر است .یعنی ما انسانها هم اگر قرار است خروشان باشیم باید منبع اطلاعتی مان قوی باشد. ما در کنگره منبع اطلاعاتی بسیار قوی داریم .اقای مهندس در صحبتهایشان بیان کردند که اگر من تا 500 سال دیگر هر روز برای شما صحبت کنم باز هم مطلب کم نمی آورم پس نتیجه می گیریم که این منبع اطلاعاتی بسیار قوی است. فردی که می خواهد خروشان باشد فقط نباید به این بسنده کند که من عضو کنگره هستم و راهنمای ما جناب مهندس است ، بلکه باید  بررسی کند که چقدر توانسته از این منبع اطلاعاتی بهره برداری کند.
ما اگر این از این منبع اطلاعتی استفاده نکنیم وهر روز خودمان را قوی و قوی تر نکنیم و پتانسیل ایجاد نکنیم، داشتن یا نداشتن این آب فرقی برایمان نمی کند.
این مانند سی دی و دی وی دی و کامپیوتر است که می توانیم اطلاعات بسیار زیادی روی آن بریزیم  ولی تا  زمانی که این اطلاعات را به کار نبریم و از آن استفاده نکنیم  و اختلاف پتانسیل ایجاد نکنیم  این اطلاعات به هیچ دردی  برای ما نمی خورد.

مثلا در این منبع اطلاعتی به ما گفته می شود که باید به راهنمای خودمان احترام بگذاریم ، باید خدمت کنیم، باید حرمت و قوانین کنگره را رعایت کنیم و... و ما در جواب اینها فقط باید بگوییم چشم. باید  زمانی که به عنوان راهنما وارد لژیون می شویم کاملا آماده باشیم شما در این چندسالی که من لژیون دارم تا به حال ندیده اید که من جزوه یا نوشتار و... در دستم باشد چون من در خانه صبح تا شب  تمام این جزوات و کتابها در دستم است و این قدر این مطالب را تکرار کرده ام که سر لژیون همه آنها در ذهنم است و نیاز نیست که جزوه دست بگیرم و البته سعی کرده ام که مطالب و آموزشها را به عمل نزدیک کنم. بارها جناب مهندس به من گفتند که من از سایت انگلیسی بسیار راضی هستم ولی هیچ گاه به این بهانه که اقای مهندس از سایت راضی هستند پیش نیامده که بخواهم خدای ناکرده کم کاری کنم. حتی در مواقعی مثل دیروز که واقعا حالم بد بود ولی وظیفه ام را انجام دادم .
اگر بخواهم بایستم و حرکتی انجام ندهم درکنگره ، به جای این که تبدیل شوم به چشمه جوشان  به فاضلاب جوشان تبدیل می شوم. انسانهایی که حالشان خراب است  یعنی این اطلاعات دست نخورده در وجودشان باقی مانده و تبدیل به گنداب شده است . اما زمانی که اطلاعات را به عمل تبدیل کنم یعنی حرکت می کنم تا به چشمه جوشان تبدیل شوم .

آقای امین چند سال پیش بیان کردند کسی که می خواهد به چشمه جوشان تبدیل شود باید فروتن باشد.

افتادگی آموز اگر طالب فیضی            هرگز نخورد آب زمینی که بلند است

اگر دقت کنید زمینهایی که در شیب قرار دارند هیچ گاه آب در آنها نمی ایستد ولی زمینهایی که در شیب نباشند و درسطح صافی باشند آب در آنها می ایستد وفرو می رود و باعث سرسبزیشان می شود مثل زمینهای شمال کشور.. انسانهای متواضع هم مانند همین زمین صاف می باشند چون همیشه سربه زیر هستند و چشم می گویند و عمل می کنند و گردن کشی نمی کنند. این انسانها آموزشهای اطلاعاتی که مانند همان آب است که در آنها فرو می رود و مثل سرزمینهای شمالی پر از سبزه و گل می شود و هزاران موجود زیبا در این سرزمین سکنی می گیرند مانند پروانه های زیبا و... اما انسانهایی که غرور و منیت دارند، مثل زمینهای کویر هستنداین افراد حتی اگر باران هم روی آنها ببارد فقط به شوره زار و دریاچه های نمک تبدیل می شوند چون همیشه در برابر خدمت دیگران به خودشان ناسپاس هستند. اگر دقت کنید مهلک ترین مارهای سمی دنیا در بیابان و کویرها زندگی میکنند که سمشان بسیار کشنده است  ولی مارهای سرزمینهای پر آب وسرسبز سمشان کشنده نیست. کویر  پر از عقرب و رتیل وجانوران گزنده است اما در سرزمین های شمال و سرسبز این گونه نیست.
 پس انسانی می تواند  به سعادت  برسد که متواضع و فروتن باشد  در برابر دیگر انسانها. تفاوتی ندارد که این انسان چه کسی است چه همسرت  و چه خانواده همسر و چه همسایه و چه دیگران باید سعی کند دربرابر دیگران فروتن باشد.
رهجوی خوب کنگره که فروتن باشد در مشاجرات سعی می کند  سکوت کند چون این یک انسان آموزش دیده است ولی یک انسانی که آموزش ندیده باشد در مشاجرات سعی می کند حق به جانب صحبت کند و حاضر جوابی کند.
 زمانی که فرد به چشمه جوشان تبدیل می شود که آموزشی را که دارد را به عمل دربیاورد. سعی می کند در مواقع عصبانیت دیگران آنها را درک کند و با سکوتش با خود بگوید که این عصبانیت و خشم طرف مقابل الان خیلی زیاد است و او را می سوزاند و با دعوا کردن با من می خواهد کمی از این بار سنگین و آتش سوزان را کم کند حال چه اشکال دارد که من کمی این بار را کمکش تحمل کنم پس بنابراین سکوت می کنم تا کمی آتش خشم او  و این بار سنگینش کمتر شود.

 واما سی دی شکوه تاج

 (سپس همسفران خانم مائده ،خانم فاطمه، خانم ثریا، خانم محدثه در مورد سی دی شکوه تاج مشارکت کردند.)

 انسان‌ها در یک مقطع حیات کاری انجام می‌دهند که باعث می‌شوند از صراط مستقیم خارج  شوند، آن گاه نیروی‌های منفی به آن‌ها کمک می‌کنند و به خواسته‌های خود می‌رسند و دیگر دست برداشتن از این کار بسیار سخت است.
مثل یک کارگری که از صبح تا شب کار می‌کند و روزی هفتاد یا هشتاد هزار به او می‌دهند، در صورتی که اگر این کارگر برود هروئین بفروشد، سر چند ساعت 200 هزار تومان بدست می‌آورد و چنین شخصی زمانی که منافعی از قدرت نیروهای منفی دید حاضر نیست از این منافع دست بردارد. غافل از این که این پول سال‌های بعد عاقبت خوشی ندارد..ولی وقتی این پول را خرج کرد دیگر سخت می‌شود که دست از این کار بردارد و از راه دروغ و رشوه گرفتن پول به دست می‌آورد، در صورتی که پول زحمت کشی همیشه پایدار است.
اگر برای یک جامعه، تک تک ما تلاش نکنیم و خودمان را اصلاح نکنیم هیچ کس نمی‌تواند به این جامعه کمک کند مثل رهبر ارکس؛ وقتی همه افراد رفته باشند و دیگری را جای خود گذاشته باشند آن رهبر هیچ کاری نمی‌تواند بکند چون همه ادای ساز زدن را در می آورند و هیچ کس به وظایف خود عمل نمی کند. و این جامعه کم کم از هم فرو خواهد پاشید..
پس باید سعی و تلاش داشته باشیم که از راه درست خارج نشویم، چون نیروهای منفی بسیار قوی هستند. از کم شروع می‌شود تا جایی که سر ازناکجاآباد در می‌آوریم، مثل پسری که یک تخم مرغ دزدید و کم کم شتر دزد شد و زمان اعدام برای اخرین خواسته اش که بوسیدن زبان مادر بود زبان مادرش با  دندانش کند وگفت تو من را تشویق به دزدیدن کردی که من امروز به این وضع روبرو شدم.
.باید بدانیم، چه می‌کنیم؟ تماشا می‌کنیم و تشویقش می‌کنیم؛ معمولا ما دیگران  را هنگام انجام ضد ارزشی بسیار زرنگ وسیاستمدار می دانیم وتشویقشان می کنیم
 باید بدانیم، مسیری که می‌رویم باید روزی از این راه برگردیم، پس وای به روزی که از بیراهه رفته باشیم که زودتر به مقصد برسیم.
آن افرادی که دنبال ثروت مال از راه نادرست هستند و  عدالت را زیر پا می‌گذرند تا به خواسته‌های خود برسند، این را نمی‌دانند که از راه درست هم می‌توان مال و ثروت و هم عشق و محبت به دست آورد و با آرامش و بدون هیچ نگرانی به هدف می رسند..
 خداوند رحمان رحیم است.
هر که بامش بیش   برفش بیشتر...! وقتی کیفی داریم خالی، خیلی راحت همه جا می‌رویم بدون ترس ولی وقتی پول یا طلا در کیف داریم دیگر آن راحتی نیست و همه‌اش فکر آن کیف و پول‌های درون آن هستیم..
دو تا درویش باهم سفر رفته بودند. یکی از آن‌ها شب درست نمی‌خوابید دوستش پرسید: چرا نمی‌خوابی؟ گفت: چند سکه دارم می‌ترسم که کسی بردارد. گفت سکه‌ها را به من بده و بعد درون چاه انداخت و گفت حالا برو راحت بخواب. هر چیزی داریم یا می‌خواهیم یک بهایی دارد و باید بهای آن را بپردازیم.

شکوه تاج سلطانی که بیم جان درآن درج است              کلاه دل کشی است، اما به ترک سر نمی‌ارزد

کلاه سلطانی که هرکسی سرش می‌گذارد ترس از دست دادن جانش نیز روی آن نوشته است...

چه آسان می‌نمود اول، غم دریای به بوی سود              غلط کردم که این طوفان، به صد گوهر نمی‌ارزد

یعنی سختی این طوفان به این گوهر و سود ارزش ندارد، پس داشتن بعضی از چیزها به سختی آن نمی‌ارزد.
خواسته‌های ما باید عقلانی باشد. ما از جسم تشکیل شده‌ایم، جسم تمثیلی از خاک است.
وقتی جسم کنار برود جان وجود دارد و باز ما هستیم، بزرگ‌ترین دلیلش خوابی است که می‌بینیم. وقتی بیداریم می گویم واقعیت این است و آن چیزی که درخواب می‌بینیم دلیل بودن ماست و هیچ مرگی وجود ندارد. از این جهان به جهان دیگری آن چیزی که ما را به هم نزدیک می‌کند. محبت‌ها است و کاری به نسبت‌ها ندارد.
محبت دو سر یک کمان است . ممکن است نسبت‌ها باشد، محبت‌ها نیز هست که بسیار عالی است. برای یافتن باید حرکت کنیم زیرا می‌خواهیم بدانیم این زندگی به کجا می‌رسد.
سپس جلسه با دعای خالصانه اعضاء به پایان رسید.

 دستور جلسه هفته آینده سی دی انفاق.

 


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


دوشنبه 15 مرداد 1397 02:08 ب.ظ
باسلام .بسیارآموزنده بود.من کمک راهنمامحسن هستم ازلژیون کرمان .ازخانم الهه کمک راهنمای محترم تشکر ویژه دارم .چراکه مسافران لژیون کرمان ازتغییررفتار همسفرانشان وآرامشی که پیداکرده اندصحبت میکنند واین آرامش وتغییررفتار رامدیون راهنمایی شما میدانند من هم ازطرف خودم وتمامی مسافران لژیون چهارم کرمان ازشماتشکرمیکنم .به امیدروزی که درکرمان هم جلسات برای همسفران تشکیل گردد .
یکشنبه 14 مرداد 1397 04:18 ب.ظ
خدا قوت خانم الهه عزیز از صحبتهای شما بسیار می آموزم ولذت میبرم امیدوارم که همیشه سلامت باشین و خدا به شما قوت بده وتشکر از رهجوهای فعال در سایت
دوشنبه 8 مرداد 1397 01:33 ق.ظ
استاد بزرگوار:از مطالبتون خیلی بهره بردم و تحت تأثیر قرار گرفتم ، قطعا پرورش شاگردانی تلاشگر توسط شما ، پیام کنگره را به افراد خواهان رهایی میرساند .تبریک به خانم طاهره و خانم شهرزاد و خانم افسون بابت افتتاح لژیون .خانم شهرزاد عزیزم دوستت دارم موفق باشید
پنجشنبه 4 مرداد 1397 09:56 ب.ظ
خداقوت خانم فاطمه .سپاسگزار از خانم الهه عزیز..خواهر لژیونی های عزیزم .❤


درباره وبلاگ


عشق قامتها را راست، اندیشه ها را پاک و حیات را برای گزینش بهتر در انسان تقویت؛ وانسان را به جهت تمامی علوم آماده می گرداند.
پس تو ای همسفر راه عشق با ما همراه شو تا نادانستنیها را بدانی و ناشنیدنیها را بشنوی!
ای همسفر بدان که خروج از ظلمت اعتیاد را راهی نیست جز این که به سه مولفه جسم، روان وجهان بینی بپردازیم و نیز بدان که اگر تو در این راه صعب، بال پروازی شوی برای آن مسافر عاشق؛ زندگانیت غرق در نور و سرور خواهد شد...
انشاالله

مدیر وبلاگ : همسفر الهه
مطالب اخیر
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

                    
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات